Maľovaná mapa

Maľovaná mapa Ochodnica

Mapový portál

Mapový portál Ochodnica

Katastrálna mapa

Katastrálna mapa Ochodnica

 

Pečať rozvoja obcí a miest Ochodnica

 

Partnerské obce

Obec Dobrá   Gmina Mucharz

Ako triediť odpad

Ako správne triediť odpad

Páčia sa Vám stránky?
Užitočné odkazy

 

Tvorba web stránok

 

Pohrebníctvo Anna

Tvorba responzivných webstránok

Ochodnica už aj na Instagrame

Facebookovú stránku obce Ochodnica sleduje už niečo cez 1400 fanúšikov, a z tohto čísla máme úprimne veľkú radosť. Naša obec nezaspáva na vavrínoch a v snahe prinášať obyvateľom Ochodnice čo najaktuálnejšie a najzaujímavejšie informácie, prispôsobujeme sa súčasným moderným trendom a odteraz budeme pre vás dostupní aj na ďalšej sociálnej sieti.

Popri ostatných médiách našej obce teda dynamickej a aktualitami nasýtenej webovej stránke www.ochodnica.sk, obecnom rozhlase a interaktívnej Facebook-ovej stránke mesta, teraz nájdete informácie o Ochodnici v podobe fotografií a videí aj na sociálnej stránke Instagram.

Instagram je s viac ako 500 miliónmi používateľov na celom svete jednou z najväčších a najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí na svete.

V aplikácii Instagram vyhľadajte profil obecochodnica, kliknite na sledovať a majte k dispozícii prehľad o aktualitách i histórii obce. Instagram obce Ochodnica s názvom obecochodnica nájdete aj na tomto linku:

https://www.instagram.com/obecochodnica/Takže sledujte nás a "heštegujte" s nami, nech o @obecochodnica, resp. #ochodnica vedia po celom svete!

V prípade ak ešte nemáte vo svojom mobilnom telefóne nainštalovanú aplikáciu Instagram, neváhajte a sťahujte:

Pre telefóny so systémom Android:

Instagram na Google play


Pre telefóny iPhone:

Instagram na App Store