Presunúť na hlavný obsah

Letné kino 19.8.2022

Premietanie v amfiteátri pokračuje aj tento piatok. Tešiť sa môžete na skvelú komédiu Vo štvorici po opici 3 a na rozprávku Veľká oriešková lúpež. Počas kina si môžete zakúpiť občerstvenie - čapované pivo, džús a drobné sladkosti.

Program letného kina:

Piatok 19.8.2022 o 20:00 hod.

Veľká oriešková lúpež

  • Veveričiak Surly a jeho krysí kamarát Buddy majú niečo za lubom. Zima sa nezadržateľne blíži a oni premýšľajú, kde v meste nazhromaždia zásoby. Zúfalá doba si žiada zúfalé činy a preto sa spoločne so svojimi priateľmi pokúsia vykradnúť obchod s orieškami. Nič ale nie je tak jednoduché, ako sa im na prvý pohľad zdalo...
  • Dĺžka: 85 min.
  • Bližšie informácie: https://www.kinema.sk/film/3017/velka-orieskova-lupez.htm

Piatok 19.8.2022 o 21:30 hod.

Vo štvorici po opici 3

  • Dva roky po Bangkoku. Magnet na prušvihy Leslie Chow (Ken Jeong) je údajne bezpečne zavretý v thajskom väzení a Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) konečne žijú svoje vysnívané, nudné životy – teda pokiaľ ich kamarát Alan (Zach Galifianakis) nevysadí lieky a neodštartuje tým finálnu smršť komediálneho chaosu. Režisér Todd Phillips si nechal najlepšie na koniec a natočil šialene, akčné rozuzlenie neprekonateľnej trilógie vlčej svorky.
  • Dĺžka: 96 min.
  • Bližšie informácie: https://www.csfd.sk/film/312004-vo-stvorici-po-opici-3/prehlad/

Príďte zažiť i Vy neopakovateľnú atmosféru Letného kina... Vstup je zdarma!

V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta! Zmena programu vyhradená!