Presunúť na hlavný obsah

Kultúrny dom

Výstavba kultúrneho domu v Ochodnici sa po dohode miestneho národného výboru (MNV) a Potravného družstva začala v roku 1951 a to svojpomocnou formou, keď nákup stavebného materiálu a mzdy robotníkov boli financované družstvom. Stavba bola úspešne dokončená a do užívania daná v roku 1953. Nové pohostinské zariadenie neskôr s výbornou kuchyňou a jeden z najkrajších kultúrnych stánkov na Kysuciach sa na dlhé roky stali obrazom usilovnosti, pracovitosti a umu Ochodničanov. V posledných rokov sa kultúrny dom dočkal rozsiahlej rekonštrukcie a modernizácie. Nachádza sa v centre obce. Sála kultúrneho domu má celkovú kapacitu 152 miest na sedenie (svadby, oslavy) a má potrebné sociálne zázemie.

Konajú sa tu rôzne kultúrne akcie, schôdze, zasadnutia, svadby, oslavy a iné rodinné a spoločenské podujatia. Priestory sú tiež využívané na klubovú a krúžkovú činnosť. Sálu kultúrneho domu si je možné prenajať na rôzne na svadby, oslavy, posedenia, komerčné a firemné akcie.

Bližšie informácie o činnosti kultúrneho domu a o možnostiach prenájmu získate na tel. čísle 041/4233121 alebo na emailovej adrese obec@ochodnica.sk

Výzdobu stolov a sály, občerstvenie, catering, obsluhu a ostatné služby si môžete objednať na tel. čísle: +421 915 855 076 (Peter Svrček). V kultúrnom dome sa nachádza aj reštaurácia s ponukou tradičných slovenských jedál.

Žiadosť o prenájom sály kultúrneho domu (PDF, 364Kb)

Cenník prenájmu kultúrneho domu

Podujatie Občania Ochodnice Cudzí
ples, zábava 250,-€ 250,-€
svadba 150,-€ 200,-€
popravky 60,-€ 80,-€
oslava jubilea 80,-€ 100,-€
kar, sv. birmovanie, krst, sv. prijímanie 50,-€ 70,-€
schôdza, míting 50,-€ 70,-€
Poplatok za využitie priestoru nad Reštauráciou Kultúrny dom
Občania Ochodnice Cudzí
40,-€ 50,-€

Termín prenájmu sály bude záväzne rezervovaný až po úhrade sumy na Obecnom úrade.

Orientačná obsadenosť

V kalendári sú zobrazené len termíny akcií, ktoré už boli zaplatené na Obecnom úrade.

Mapa