Presunúť na hlavný obsah

Vianočné trhy 2023

V sobotu 2. decembra 2023 sa v amfiteátri obce Ochodnica uskutočnia už po piaty krát Vianočné trhy. Príďte sa naladiť na vianočnú strunu s vianočnými pesničkami a koledami, vôňou vareného punču, pečených medovníkov a oblátok. Nakúpiť si môžete vianočné ozdoby a dekorácie, šperky, oriešky, suveníry, pečený čaj, pletené čiapky, medové sviečky a ďalšie produkty remeselníkov. Začíname už od 14:00 hod.. Tento rok príde na Vianočné trhy aj svätý Mikuláš (od 16:00 do 18:00 hod.), ktorý obdaruje všetky dobré detičky! Vianočnú atmosféru nám spríjemnia spevácka  skupiny Seniorka, FS Kýčera a Ochodnícka dychovka.

Zároveň pozývame všetkých šikovných remeselníkov a predajcov, ktorí chcú prezentovať svoju vlastnú tvorbu a tradičné výrobky, aby svoju účasť na trhoch nahlásili na tel.č.  0902 748 575 alebo emailom na cervena@ochodnica.sk

Zapojiť sa môžete samozrejme aj Vy! Poďte odprezentovať a popredávať svoje výrobky, na ktoré ste hrdí. Konečne máte možnosť zúročiť drinu a pochváliť sa svojimi handmade výrobkami! Aj vďaka vašej šikovnosti nám pomôžete vytvoriť príjemnú a pokojnú vianočnú atmosféru.

Tešíme sa na Vás!

Vianočné trhy Ochodnica 2023