Poďakovanie.
Obec Ochodnica zastúpená starostom Radoslavom Ďuroškom, dodatočne ďakuje všetkým občanom, poslancom a členom SZZ Ochodnica za účasť na dobrovoľnej brigáde pri príležitosti Dňa Zeme v našej obci.
Ďakujeme, že ste vo svojom voľnom čase neváhali prísť a pomôcť. Podarilo sa upratať vstup do obce a z prírody vyzbierať množstvo nezmyselného odpadu po ľuďoch, ktorým je životné prostredie očividne ľahostajné.
Veľké poďakovanie patrí aj sponzorom za ich podporu a pozornosť, pretože aj takéto gestá sú v živote človeka nesmierne vzácne.
Ďakujeme vám za vašu ochotu, pomoc a chuť priložiť ruku k dielu.