Presunúť na hlavný obsah

Deň Zeme v Ochodnici.

Poďakovanie. 

Obec Ochodnica zastúpená starostom Radoslavom  Ďuroškom, dodatočne ďakuje všetkým občanom, poslancom a členom SZZ Ochodnica za účasť na dobrovoľnej brigáde pri príležitosti Dňa Zeme v našej obci.

Ďakujeme, že ste vo svojom voľnom čase neváhali prísť a pomôcť. Podarilo sa upratať vstup do obce  a z prírody vyzbierať množstvo nezmyselného odpadu po ľuďoch, ktorým je životné prostredie očividne ľahostajné.

Veľké poďakovanie patrí aj sponzorom za ich podporu a pozornosť, pretože aj takéto gestá sú v živote človeka nesmierne vzácne.

Ďakujeme vám za vašu ochotu, pomoc a chuť priložiť ruku k dielu.